Tr | En
OSMEK Öğretmenlerinin Gurur Günü 15.06.2012

Osmangazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları'nda 8 ay boyunca binlerce kursiyere eğitim veren öğretmenler teşekkür belgesi ile onurlandırıldı.

Osmangazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (OSMEK) 2011-2012 dönemi başarıyla tamamlandı. Bir ay boyunca çeşitli sergilerle Bursalılarla buluşan OSMEK kursiyerlerine eğitim veren 60 öğretmene Ördekli Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle teşekkür belgeleri verildi. Teşekkür sertifikalarını alan öğretmenler birlikte pasta kesip gönüllerince eğlendiler. Öğretmenlere Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar adına teşekkür eden OSMEK Sorumlusu Güler Nalbant, "Bir yılı daha sayısız başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. OSMEK kocaman bir aile ve güçlü ekibin işi. Başta Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar olmak üzere bize destek veren emeği geçen herkese, öğretmenlerimize, kursiyerlerimize teşekkür ediyoruz" dedi. Nalbant, önümüzdeki sene de değişik kurslarla Bursalılarla buluşmaya devam edeceklerini söyledi.

OSMEK geride bıraktığı 3 yılda 50 farklı branşta 15 bin 557 kişiye kurs imkânı sundu. El işlerinden sanat dallarına, mesleki branşlardan giyime kadar pek çok dalda kurs düzenleyerek, yüzlerce kişiye iş ve meslek edinme imkanı tanıdı.

 Bu haberin okunma sayısı:
 
2015 Temmuz
2015 Haziran
2015 Mayıs
2015 Nisan
2015 Mart
tüm sayılar >
 
Nasıl Yapılır ?

Vergi İşlemleri
Ruhsat İşlemleri
Ruhsat Denetim İzle/Öğren
İmar İşlemleri
Diğer İşlemler
Evlendirme İşlemleri
 

Bursa Osmangazi Belediyesi. 2012 Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sayfanın okunma sayısı:4