test
x

Başkan Dündar Atıcılar Mahallesi’ni Ziyaret Etti

  Yazı Boyutu - 14 +

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle gezileri kapsamında Atıcılar Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahallede yaşanan sıkıntıları dinleyen Başkan Dündar, sıkıntıların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını söyledi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile vatandaş ve esnafla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Dündar’ın son durağı Atıcılar Mahallesi oldu. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ile birlikte mahalleyi gezerek bir araya geldiği vatandaşların sıkıntılarına ve taleplerine kulak veren Başkan Dündar, her mahallede olduğu gibi Atıcılar Mahallesi’nde de ihtiyaç duyulan hizmetlerin belediye imkanları ölçüsünde devam ettiğini kaydetti.

Mahalle sakinlerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Dündar, “Osmangazi'de merkezden en uç noktaya kadar sorumluluk alanımızdaki 136 mahallemizin tamamına hizmet götürüyoruz. Masa başından değil, yerinden yönetim anlayışı ile Osmangazi'yi vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz mahalle ziyaretleri ile vatandaşlarımızla iç içe olarak onları yönetime dahil ediyoruz ve demokratik bir yönetim anlayışını uygulamış oluyoruz” dedi.

Osmangazi Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 

E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :