test
x

Osmangazi’de Judo Fırtınası

  Yazı Boyutu - 14 +

Osmangazi Belediyespor Judo Takımı, 8. Uluslararası İpsiz Recep Judo Turnuvası’nda elde ettikleri derecelerle göz doldurdu. 

Karasu Belediyesi ile Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 2018 yılı faaliyet programında yer alan 8. Uluslararası İpsiz Recep Judo Turnuvası, Sakarya’da açılış seremonisinin ardından başladı. Karasu Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya Osmangazi Belediyespor’un yanı sıra Sakarya Diriliş Spor Kulübü, Akdemir Spor Kulübü, Ordu Judo İhtisas Kulübü gibi Türkiye’nin çeşitli kulüplerinden 300 sporcu katıldı. Azerbaycan, Rusya ve Gürcistan ülkelerinin de bulunduğu turnuva kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Ümit Bayanlar kategorisinde tatamiye çıkan Osmangazili judocular, Sakarya ve Azerbaycan takımlarını yenerek şampiyon oldu.

Bunun yanı sıra Ümit Erkekler kategorisinde ter döken Osmangazi Belediyespor üçüncü olurken, Yıldız Bayanlarda da üçüncülük başarısını elde etti. Turnuva sonunda kupa ve madalyalarını alan Osmangazili judocular büyük bir başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşarken, kendilerine her zaman destek olan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür etti.

Osmangazi Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 

E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :