test
x

RUMELİSİAD’dan Dündar’a Dönüşüm Övgüsü

  Yazı Boyutu - 14 +

RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer ve yönetim kurulu üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti. Osmangazi Belediyesi’nin hayata geçirdiği kentsel dönüşüm çalışmalarının Bursa’nın ve Osmangazi’nin geleceğine şekil verdiğini ifade eden RUMELİSİAD yönetimi, Başkan Dündar’ı başarı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

                                                       

Soğanlı Kültür Merkezi’ndeki makamında konuklarını ağırlayan Başkan Dündar, Balkanlar ve Bursa arasında köprü rolü üstlenen RUMELİSİAD’ı bölgede yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kutladı. RUMELİSİAD’ın Bursa iş dünyasının en önemli derneklerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Dündar, “Osmangazi Belediyesi olarak Balkanlar ve Rumeli ile sıkı kardeşlik ilişkileri içerisindeyiz. Ecdat yadigarı topraklardaki tarihi ve kültürel mirasa sahip çıkıyoruz. Bundan sonra da RUMELİSİAD gibi iş dünyasının önde gelen derneğimizle birlikte işbirliği içerisinde Balkanlar, Rumeli ile Bursa’ya yönelik çok önemli çalışmalar yapacağınıza inanıyorum” dedi.

 

RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer, Osmangazi Belediyesi’nin projelerini yakından takip ettiklerini belirterek, “Özellikle kentsel dönüşüm konusunda ciddi çalışmalara imza attığınızı biliyoruz. Ayrıca, Kent Meydanı Kentsel Dönüşüm Projesi ile Bursa’yı gerçek kent meydanına kavuşturuyorsunuz. Bu projeyi tüm Bursalılar gibi biz de yakından takip ediyoruz. Projenin hayata geçirileceği alana baktığımızla her gün yeni bir binanın yıkıldığını görüyoruz. Şehrin merkezinde yer alan bir noktada çok ciddi kamulaştırmalar yaparak böyle büyük bir projeyi hayata geçirmek gerçekten zor ve ciddi bütçeler isteyen bir iş. Sizi ve ekibinizi, Bursa’nın ve Osmangazi’nin geleceğine şekil veren bu dev projeleri kentimize kazandırdığınız için tebrik ederiz” dedi.

 

Ziyaretin sonunda RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer, Başkan Dündar’ı RUMELİSİAD'ın kuruluşunun 10. Yılında hayata geçirilen Rumeli Konağı ve Rumeli Parkı’nın 29 Ekim'de gerçekleştireceği açılışına davet etti.

 

Osmangazi Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 

 

E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :