test
x
Post

Ekili Arazilere Zarar Veren Koyunlara Zabıta Müdahale Etti

Osmangazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekili tarlalara ve çevreye zarar verdiği için yoğun şikayetlere neden olan Panayır Mahallesi’ndeki küçükbaş hayvanları topladı. Bir vatandaşa ait arazi üzerine izinsiz bırakılan keçi ile koyunlar, yakalanarak Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edildi. Zabıta ekiplerinin kucağında taşıdıkları koyunlar zarar görmemesi için her türlü tedbir alındı.

Devamını Oku
Post

Panorama 1326 Bursa’da Muhteşem Buluşma

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Mehter Bölümü ile ünlü klarnet sanatçısı Serkan Çağrı, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nde muhteşem bir konsere imza attı.

Devamını Oku
Post

Başkan Dündar, Emek’te Vatandaşlarla Buluştu

Bursa’ya değer katan projelerin yanı sıra ilçenin farklı bölgelerindeki tarihi miras ve manevi değerlerin korunup yaşatılmasına yönelik çalışmalara da önem veren Osmangazi Belediyesi, hayırseverler tarafından yaptırılan cami ve Kur’an kurslarına da desteğini sürdürüyor. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Emek Adnan Menderes Mahallesi’nde yaptırılan Kur’an kursu inşaatını AK Parti MKYK Üyesi Dr. Hasan Sert ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ile birlikte inceledi.

Devamını Oku
Post

Çağlayan Mahallesi Modern Halı Sahaya Kavuştu

İlçe merkezine uzak mahalleleri hizmet binası, düğün salonu, meydan ve spor tesisi gibi hizmetlerle buluşturan Osmangazi Belediyesi, Çağlayan Mahallesi’ndeki toprak sahayı modern halı sahaya dönüştürerek gençlerin daha iyi şartlarda spor yapmasını sağladı.

Devamını Oku
E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :