test
x

Türkiye' nin Öncü Tesisi Sukaypark

  Yazı Boyutu - 14 +

  •  Türkiye'nin ilk kablolu su kayağı merkezi olan Sukaypark ile Bursa’da 365 gün kayak yapma hayalini gerçeğe dönüştürdük.
  • Bugüne kadar Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonası gibi dev uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan Sukay Park, dünyaya açılan bir tesis olarak Bursa’nın gururu oldu. Dünya üzerinde yer alan 150 tesisin en özeli olan Sukaypark, her yıl yerli ve yabancı birçok organizasyona ve kültürel faaliyetlere de ev sahipliği yapıyor.
  •  Türkiye genelinde Antalya, Samsun, İzmit'te kurulan tesislere öncülük eden Sukaypark'ta, haftanın 7 günü deneyimli eğitmenler tarafından su kayağı eğitimi veriliyor.

    Eğlencenin ve Sporun Adresi ‘Sukaypark’
  • 100 dönüm arazi üzerine kurulu olan Sukaypark, ada, gölet, çocuk oyun parkı, yürüyüş ve koşu yolları, restaurant, cafe, spor kıyafeti satış ve kiralama mağazası, su kayağı okulu ile komple bir spor tesisi olarak hizmet veriyor.
  • Bir spor ve yaşam merkezi olan Sukaypark, Bursa’nın görülmesi gereken en güzel mekânları arasında yer alıyor. Sukaypark’ta yer alan göletin ortasında bulunan ada, tören ve çeşitli organizasyonlar için farklı bir alternatif oluşturuyor. Kapalı ve açık alanı olan Cafe Sukay, konumu itibari ile Sukaypark Sporcularını keyifle izleme olanağı sunuyor.


E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :